Privalumai

Mažaaukštė statyba

Tik 3 aukštų, išskirtinės architektūros namai, tai atgaiva žmogui, ieškančiam mažos ir jaukios bendruomenės šalia miesto, bet jaukios gamtos apsuptyje.

A+ klasė, Rekuperacinė vėdinimo sistema

Atsakingai apgalvoti technologiniai sprendimai - A+ energetinė klasė ir rekuperacinė vėdinimo sistema, kurios dėka gaiviu ir visada švariu oru galėsite mėgautis ne tik gamtos apsuptuose daugiabučių kiemuose bet ir pačiuose butuose.

Laisvalaikio ir poilsio zonos 

Laisvalaikio ir poilsio erdvės mažiesiems, paaugliams ir suaugusiems suteiks galimybę kokybiškai leisti laiką kartu su visa šeima, o uždaros vaikų žaidimų aikštelės leis saugiai jaustis, kol vaikai žais kieme.

Dujinis šildymas

Autonominis dujinis šildymas užtikrins ekonimišką namų išlaikymą net šalčiausiu sezonu.

Puikus susisiekimas su miestu, šalia viešojo transporto stotelė

Miesto centrą patogiai pasieksite automobiliu arba Vilniaus miesto viešojo transporto autobusu, kurio stotelė vos už 400 m.

Dalinė apdaila

Mūsų tikslas, kad būsto įsirengimas būtų sklandus ir nekeltų rūpesčių, todėl butuose atliekame pilną dalinę apdailą, įrengiame rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Gamta bei ramybė

Antakalnio Gintaras statomas žmonėms, kurie vertina nedidelį kaimynų ratą, saugumą ir privatumą. Projekto gyventojams kasdienybe taps kokybiškas poilsis gamtoje bei vakarai gryname ore su šeima

Erdvūs balkonai ir terasos

Daugiabučių gyventojai erdviuose balkonuose mėgausis šiltais vasaros vakarais, o pirmų aukštų gyventojai turės privačias terasas.

Išskirtinė architektūra

Gamtovaizdis diktuoja architektūrą: vyrauja modernūs mediniai dekoro elementai, ramios pastelinės spalvos. Butuose įrengti dideli vitrininiai langai, kurie namams suteiks jaukumo ir natūralios saulės šviesos.